بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/11/30 - 09:18
  • - تعداد بازدید: 153
  • - تعداد بازدیدکننده: 133
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
طی حکمی از سوی قائم مقام بنیاد ملی نخبگان

انتصاب دکتر ایزد خواه به سمت سرپرست بنیاد نخبگان خراسان جنوبی

طی حکمی از سوی ناصر باقری‌مقدم قائم مقام بنیاد ملی نخبگان، آقای دکتر محمد مهدی ایزدخواه به عنوان سرپرست بنیاد نخبگان استان خراسان جنوبی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان خراسان جنوبی، در متن حکم ناصر باقری‌مقدم قائم خطاب به محمد مهدی ایزدخواه آمده است: نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی و ثمربخشی مستعدان و نخبگان عزیز در استان خراسان جنوبی و ایجاد و تقویت همفکری و همکاری اثربخش میان نخبگان و مسئولان آن استان در حل مسائل منطقه‌ای و با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به عنوان سرپرست بنیاد نخبگان استان خراسان جنوبی  منصوب می‌کنم.

شایسته است با اتکال به خداوند متعال، در راستای تحقق اهداف دولت سیزدهم در امور نخبگان و در چارچوب اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، آئین‌نامه تأسیس و اداره بنیاد نخبگان استان و مصوبات هیأت امنای بنیاد، با بهره‌مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش‌های ذی‌قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمندی‌های گسترده و ارزشمند استان همت گمارید.

بدیهی است استاندار محترم و رؤسا و مدیران محترم دانشگاه‌ها و مراکز علمی، فرهنگی و صنعتی استان همکاری شایسته را با جنابعالی مبذول خواهند داشت.

توفیق شما را در انجام این مسئولیت خطیر از خداوند متعال خواستارم.

بدینوسیله از زحمات آقای دکتر احمدی زاده و خدمات ارزنده ایشان در دوران تصدی مسئولیت، کمال تشکر بعمل می‌آید.

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 164449
کلمات کلیدی
مدیر خراسان جنوبی
خبرنگار

مدیر خراسان جنوبی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید