نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی؛
زمینه شکوفایی استعداد نخبگان باید فراهم شود

آیت الله عبادی در دیدار با خانواده نخبه هشت ساله قرآنی خانم عطیه عزیزی گفت: حضور حافظ قرآن کریم و خردسال هم استانی ما مایه افتخار است.

حجت الاسلام و المسلمین آقای عبادی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش باید زمینه های رشد فرزندان این کشور را فراهم کند، گفت: باید برای افرادی که زمینه های نبوغ دارند برنامه ویژه ای تهیه شود تا مطابق استعدادشان رشد کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی در دیدار با خانواده نخبه هشت ساله قرآنی خانم عطیه عزیزی از شهرستان زیرکوه ضمن تبریک دهه امامت و ولایت، گفت: (حضور حافظ قرآن کریم و خردسال هم استانی ما) بسیار لذت بخش بود.

وی افزود : این فرزند مرا به یاد یک روایت انداخت که فرمود: فرزند صالح در دنیا و آخرت سبب خیّر است.
 نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خطاب به خانواده این حافظ خردسال گفت:  پروردگار به شما توفیقی داده که فرزندتان را اینگونه پرورش دهید، ولی این اول کار است، بنده نیز پیامی برای آموزش و پرورش دارم که این دختر عزیز که دختر خراسان جنوبی و ایران اسلامی است، لذا ایشان و از قبیل ایشان هر چند تعداد که هستند و ظرفیت نبوغ در آن‌ها احساس می‌شود برنامه‌ای ویژه برایشان در نظر گرفته شودکه مطابق با استعدادشان رشد کنند.
خانم عطیه عزیزی هشت ساله از شهرستان زیرکوه حافظ کل قرآن کریم است و ایشان از سن سه سالگی در زمینه حفظ قرآن فعالیت خودشان را شروع کرده اند.

تاریخ انتشار : 1400/05/10
کد : 20101
تعداد بازدید: 259