سه شنبه 28 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

سرپرست بنیاد ملی نخبگان خراسان جنوبی: مراسم بزرگداشت خاندان راشد محصل در خراسان جنوبی برگزار می شود

سرپرست بنیاد ملی نخبگان خراسان جنوبی از برگزاری مراسم تکریم و بزرگداشت خاندان راشد محصل در استان طی سال جاری خبر داد.

سرپرست بنیاد ملی نخبگان خراسان جنوبی از برگزاری مراسم تکریم و بزرگداشت خاندان راشد محصل در استان طی سال جاری خبر داد.

 سید رضا احمدی زاده پیش از ظهر چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: تکریم از مفاخر و بزرگان یک فعالیت هویت بخش بوده که این فعالیت برای نسل جوان می تواند الگو ساز باشد.

وی با اشاره به اینکه در سنوات گذشته مراسم تکریم و بزرگداشت برخی از مفاخر استان برگزار شد، بیان کرد: امسال نیز به تکریم خاندان راشد محصل رسیدیم که مراسم تکریم این خاندان در استان برگزار می شود.

ارسال ۱۰۰ مقاله  به همایش

سرپرست بنیاد ملی نخبگان خراسان جنوبی با بیان اینکه خاندان راشد محصل از جمله مفاخر و نخبگان استان بوده اند که به جامعه کمک زیادی کرده اند، عنوان داشت: در این رابطه چندین جلسه تاکنون برگزار شده و دو شورای سیاست گذاری و علمی تشکیل شده است.

احمدی زاده با اشاره به اینکه در این همایش مقالاتی در خصوص روش زندگی، درسی و منش این خاندان ارائه می شود، بیان داشت: در این راستا تاکنون بیش از ۱۰۰ مقاله جمع آوری شد و همچنین کتاب ۵۰۰ صفحه ای از زندگی این بزرگان آماده رونمایی در این همایش است.

وی با تأکید بر اینکه باید بیرجند را به عنوان شهر علمی و متدین به کشور معرفی کنیم، افزود: این جلسات تکریم که برای نخبگان استان برگزار شده و این قدم خوبی برای معرفی خراسان جنوبی به عنوان شهر علم، ادب و هنر بوده است.

برگزاری همایش تجلیل از امنیت آوران شرق کشور

سرپرست بنیاد ملی نخبگان خراسان جنوبی اضافه کرد: مجلس در قانون پنج ساله موضوع تکریم از بزرگان و مفاخر کشور را مصوب کرده و این وظیفه را به بنیاد ملی نخبگان محول کرده است.

احمدی زاده همچنین برگزاری همایش تجلیل از امنیت آوران شرق کشور را یکی دیگر از برنامه های امسال بنیاد علمی نخبگان استان عنوان کرد و گفت: مقرر شد در این همایش امنیت آوران شرق کشور مطرح و مورد تجلیل و قدردانی قرار گیرند.

تاریخ انتشار : 1397/02/06
کد : 29
تعداد بازدید: 578

                تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601