یکشنبه 29 اردیبهشت 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

۴۰ دانش‌آموز مستعد برتر شهرستان نهبندان تجلیل شد.

با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان جنوبی، مدیرکل کمیته امداد استان و فرماندار شهرستان نهبندان از ۴۰ دانش‌آموز مستعد برتر شهرستان نهبندان تجلیل شد.

با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان جنوبی، مدیرکل کمیته امداد استان و فرماندار شهرستان نهبندان از ۴۰ دانش‌آموز مستعد برتر شهرستان نهبندان تجلیل شد.

رضا سلم آبادی، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی در خصوص اوضاع فرهنگی و سطح سواد در قبل از انقلاب را بسیار اسفبار عنوان کرد و افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، با درایت حضرت امام خمینی (ره) کمیته امداد به عنوان دومین نهاد شکل گرفت و رسیدگی به محرومان را سرلوحه کار خود قرارداد و در اواخر دهه اول انقلاب نیز طرح کمک به دانش آموزان مستعد در دستور کار کمیته امداد قرار گرفت.

سلم آبادی در ادامه افزود: آینده مملکت در گروه تلاش و پشتکار شما نخبگان است و امیدوارم باهمت شما در درس خواندن و حضور در عرصه‌های فرهنگی، علمی و اجتماعی موجبات پیشرفت، استقلال و خودکفایی کشور را فراهم کنید.

ماشاا... کریمیان فرماندار شهرستان نهبندان گفت: شما دانش آموزان و نخبگان باید در عرصه‌های مختلف جامعه حضور پررنگ داشته باشید و امیدوارم با شناسایی استعدادهای خود و برنامه‌ریزی برای رفتن به دانشگاه، موجبات آینده‌ای پرافتخار برای خود، خانواده و جامعه را فراهم کنید.

رئیس بنیاد ملی نخبگان خراسان جنوبی گفت: برای شناسایی نخبگان ابتدا باید با ابزارهایی که داریم آنان را شناسایی کنیم، دوم خودشان به ما بگویند و سوم از طریق رسانه‌ها آنان را کشف کنیم و همواره سعی کرده‌ایم با معرفی خدمات ارائه‌شده به نخبگان طیف بیشتری را تحت حمایت قرار دهیم.

تاریخ انتشار : 1397/12/01
کد : 62
تعداد بازدید: 103

                تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601