پنج شنبه 15 خرداد 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

همایش آشنایی با خدمت سربازی در شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور برگزار می‌شود

تسهیلات در نظر گرفته شده در حوزه خدمت سربازی برای شرکت‌های دانش بنیان و فناور، از جمله موضوعاتی است که از سوی فعالان زیست بوم همواره مورد سوال قرار می‌گیرد. برای پاسخگویی به این سوالات یک همایش سراسری برگزار می‌شود.

به گزاش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ انجام خدمت مقدس نظام وظیفه در شرکت های دانش بنیان از جمله امتیازاتی است که برای ادامه فعالیت کارکنان کلیدی این مجموعه ها در نظر گرفته شده است. بر این اساس مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، یک  همایش آنلاین برگزار کرده است تا به سوالات مختلف مطرح شده از سوی شرکت های دانش بنیان در این حوزه پاسخ دهد.

این گردهمایی مجازی در روز چهارشنبه 31 اردیبهشت ساعت 11 برگزار خواهد شد. شرکت کنندگان در این همایش می توانند با جزئیات مسئله امریه در شرکت های دانش بنیان آشنا شوند و  پاسخ سوالات خود را در مورد پروژه جایگزین خدمت در صنایع دولتی و کشوری از کارشناس این برنامه جویا شوند.

پروژه جایگزین خدمت در شرکت های دانش بنیان و شرایط شخص متقاضی و شرکت جهت کسب امتیازات فناورانه،  از جمله دیگر سرفصل های پیش بینی شده برای این همایش است.

امتیازات فناورانه و علمی لازم جهت کسب و احراز صلاحیت برای استفاده از فرآیند و

سمهیه شرکت های فناور، دانش بنیان، مراکز رشد، شتابدهنده ها و دیگر نهادها ، از جمله  دیگر رئوسی است که در این همایش به آن پرداخته می شود. علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت bizservices.ir  مراجعه کنند.

تاریخ انتشار : 1399/02/30
کد : 10075
تعداد بازدید: 48

                تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601