دوشنبه 2 اردیبهشت 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

ـقدیر از رتبه 7 رشته تجربی کنکور سراسری

تمام تلاشم خواهم کرد که برای مردم کشورم خصوصا مردم خراسان جنوبی موثر واقع شوم

آقای دکتر احمدی زاده رئیس بنیاد نخبگان خراسان رضوی و سرپرست بنیاد خراسان جنوبی با آقای امیرحسین زارع رتبه 7 رشته تجربی کنکور سراسری سال 97 در روز سه شنبه 16/5/97 دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار آقای زارع در خصوص راهکارهای موفقیت خود در کنکور سراسری سخن گفت و افزود علی رغم تصور دانش آموزان مبنی بر استفاده از کلاس های کنکور و آزمون های آزمایشی موارد دیگری نیز در موفقیت موثر می باشد: از جمله مشاوره تخصصی جهت انتخاب رشته در دبیرستان، ایجاد انگیزه در دانش آموزان، برگزاری کلاس های آمادگی المپیاد، اصلاح روش های تعلیم و تربیت دانش آموزان و برگزاری کلاس های آموزشی فوق برنامه برای دانش آموزان مستعد.

وی همچنین در ادامه افزود بی شک حمایت های والدین عزیزم و معلمین گرانقدر در کسب موفقیت تاثیر بسازی داشتند و از اساتید خود الخصوص آقایان اسماعیلی؛ معلم پایه پنجم ابتدایی، آقای تنهایی و آقای خراشادی زاده مدرسین دوره متوسطه خود تشکر و قدردانی نمود و گفت تمام تلاشم خواهم کرد که برای مردم کشورم خصوصا مردم خراسان جنوبی موثر واقع شوم.

آقای دکتر احمدی زاده نیز ضمن تشکر از خانواده آقای امیرحسین زارع برای تربیت و پرورش و هدایت فرزندانشان برای کسب موفقیت افزود داشتن فرزند مستعد و باهوش از موهبت های خداوند است که اگر مورد حمایت و هدایت صحیح قرار گیرند شاهد چنین موفقیت های خواهیم بود وی افزود نخبگی یک موهبت مسئولیت افرین است و شخص باید مسئولیت خود را برای انجام خدمت به جامعه بصورت مضاعف ببیند و در جهت کمک به همنوعان خود و کشور و منطقه و خصوصا این منطقه محروم ادای دین کند. هوش و استعداد به تنهایی کافی نیست و پیمودن قله های پیشرفت و ترقی جز با تلاش و پشتکار و سعی مضاعف و حرکت بر محور اخلاق و دین امکان پذیر نخواهد بود و این همت در آقای امیرحسین زارع مشهود است.

رئیس بنیاد نخبگان استان گفت برای ادای دین به خون پاک شهیدان کشور و استان باید تلاش کرد و کشور را ساخت و این دانش آموزان مستعد و موفق باید آینده ساز کشور بوده و الگوی همنوعان خود در تلاش مضاعف و خدمت به کشور شوند.

تاریخ انتشار : 1397/05/18
کد : 39
تعداد بازدید: 253

                تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601