سه شنبه 28 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

ارائه تسهیلات جذب در نهادهای فنّاور به دانش‌آموختگان برتر

بنیاد ملی نخبگان با امضای قرارداد کارگزاری با مؤسسه میزان گستر شریف، فرآیندهای معرفی، استخدام و نظارت بر اشتغال مشمولان را راهبری می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد با هدف ایجاد شرایطی برای اشتغال هدفمند و جذب دانش‌آموختگان برتر در نهادهای صنعتی و فنّاورانه جایزه‌ای با عنوان بهره‌مندی دانش‌آموختگان برترِ دانشگاهی از تسهیلات جذب در نهادهای فنّاورانه (جایزۀ شهید تهرانی‌مقدم) را طراحی و اجرا کرده است.

به موجب این جایزه، چناچه مشمول جایزۀ مذکور از سوی نهادی فنّاور استخدام شود؛ بنیاد ملی نخبگان با پرداخت بخشی از حقوق وی به شرکت استخدام‌کننده، از اشتغال وی حمایت‌ می‌کند.

منظور از نهاد فنّاور؛ نهادی است که فعالیت آن با محوریت فنّاوری و نوآوری (از قبیل مراکز رشد، شرکت‌های مستقر در پارک‌های علم و فنّاوری، بنگاه‌های صنعتی و شرکت‌های دانش‌بنیان) باشد.

با توجه به موارد فوق، بنیاد ملی نخبگان با امضای قرارداد کارگزاری با مؤسسه میزان گستر شریف، فرآیندهای معرفی، استخدام و نظارت بر اشتغال مشمولان را راهبری می‌کند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند سؤالات و درخواست‌های خود را از طریق نشانی الکترونیکی info@fanavard.com برای کارگزاری ارسال کنند.

تاریخ انتشار : 1397/10/03
کد : 51
تعداد بازدید: 72

                تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601