دوشنبه 23 تیر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان خراسان جنوبی:
جلسه تقدیر از برگزیدگان المپیاد علمی دانشجویی کشور برگزار شد.

جلسه تقدیر از برگزیدگان بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور، در دفتر رئیس دانشگاه بیرجند برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر خامسان؛ رئیس دانشگاه بیرجند ضمن تقدیر از تلاش دانشجویان برتر المپیادی، آن‌ها را به حفظ انگیزه و تلاش علمی تشویق نمود.

در ادامه دکتر سیدسعیدرضا احمدی زاده؛ رئیس بنیاد نخبگان خراسان جنوبی نیز ضمن ارائه  آماری از نخبگان و استعدادهای برتر تحت پوشش بنیاد خراسان جنوبی افزود: 250 نخبه تحت پوشش داریم که از این تعداد 54 نفر برگزیدگان جایزه تحصیلی هستند و تعداد زیادی از این برگزیدگان از دانشجویان دانشگاه بیرجند می باشند و همچنین در طرح شهید احمدی روشن که برای اولین بار در استان خراسان جنوبی اجرا گردیده است از 7 طرح برگزیده 4 طرح مربوط به اساتید دانشگاه بیرجند است که این موضوع نشان می دهد دانشگاه بیرجند در راستای نخبه پروری گام های شاخصی برداشته است.

 دکتر محسن آیتی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی نیز ضمن خوش‌آمدگویی به دانشجویان برتر المپیادی بر لزوم توجه به المپیادهای دانشجویی و موفقیت هرساله دانشگاه بیرجند در سطح کشوری و کسب رتبه‌های برتر تاکید کرد.

 دکتر سیده عاطفه حسینی رئیس امور هدایت استعدادهای درخشان نیز مقام‌آوری هرساله دانشجویان دانشگاه بیرجند را نشان از جایگاه بالای علمی اساتید دانشگاه بیرجند دانست و ابراز امیدواری کرد روحیه تلاش و همت میان دانشجویان تداوم داشته باشد.
در پایان نیز از 5 نفر از دانشجویان برتر المپیادی از طرف دانشگاه بیرجند و بنیاد نخبگان استان تقدیر شد.

تاریخ انتشار : 1398/11/21
کد : 10063
تعداد بازدید: 90

                تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601